![Ardeşen Gazi Mustafa Kemal İlkokulu'ndan Örnek Proje](https://www.rizetvhaber.com/images/haberler/2022/12/ardesen-gazi-mustafa-kemal-ilkokulundan-ornek-proje-1671789654.png)
Ardeşen Gazi Mustafa Kemal İlkokulu'nda uygulanan etkinlikle okumayı söken çocuklar arkadaşlarına hediyeler alıyor.
Ardeşen Gazi Mustafa Kemal İlkokulu'ndan çevre okullara da örnek olabilecek güzel bir proje sürdürülüyor. 1-E sınıfı Öğretmeni Hatice Kahveci'nin başlattığı etkinlikte, okumayı öğrenen miniklerimiz taçlandırılıyor, arkadaşlarına hediyeler alınıp, pasta kesilerek okumaya geçemeyen arkadaşlarının teşvik edilmesi amaçlanıyor.
Yorum Yazın