![1 Ton 350 Kilo Kaçak Çay Ele Geçirildi](https://www.rizetvhaber.com/images/haberler/2023/01/1-ton-350-kilo-kacak-cay-ele-gecirildi-1674568387.png)
Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki bir depoda yapılan aramada 1 ton 350 kilogram kaçak çay ele geçirildi.
Hakkari Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İl Emniyet Müdürlüğünce Yüksekova ilçesindeki bir depoda arama yapıldığı belirtildi.
Açıklamada, "Yeşildere Mahallesi'ndeki bir depoda yapılan aramada 1 ton 350 kilogram gümrük kaçağı olarak değerlendirilen çaya el konulmuş olup 2 şüpheli hakkında adli tahkikata başlanılmıştır. Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü olarak, suç ve suçlularla mücadele yasalar çerçevesinde kararlılıkla devam edecektir" denildi.
Yorum Yazın